ŻALUZJE FASADOWE

Nowoczesna zewnętrzna osłona okienna.


Są produktem przeznaczonym do montażu na zewnątrz budynku. Tworzą doskonały, nowoczesny oraz luksusowy efekt wizualny.

Bez wątpienia są jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań osłon zewnętrznych w przypadku współczesnego budownictwa, z uwzględnieniem dużych, przeszklonych przestrzeni.

Najważniejszą zaletą niniejszego produktu jest ochrona budynku, pomieszczeń przed nadmiernym nagrzaniem i nasłonecznieniem. Lamele pozostając w pozycji zamkniętej tworzą barierę dla promieni słonecznych. Takie działanie pozwala na redukcję kosztów eksploatacyjnych budynku, wspomagając pracę urządzeń chłodzących (mniejsza potrzeba użycia tych urządzeń spowoduje chociażby zmniejszenie zużycia energii elektrycznej). Bez wątpienia ważną kwestią pozostaje fakt, iż lamele mogą przybierać różnorodny kąt nachylenia co pozwala nam na regulację stopnia nasłonecznienia pomieszczenia. Produkt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, odpornych na warunki atmosferyczne. Są odporne na promieniowanie UV, oraz na wiatr czy deszcz.

W naszej ofercie odnajdą Państwo żaluzje fasadowe które wyróżniają się trzema rodzajami lameli: C-80, C-80F oraz Z-90. Lamele różnią się specyfikacją techniczną oraz wyglądem (kształtem). Różnorodność pozwala nam na zaproponowaniu Państwu większej ilości rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jednocześnie przypominamy,  iż usługa pomiaru w naszej firmie jest bezpłatna oraz nie wiąże się ona z obowiązkiem zamówienia produktu.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze idealnej osłony okiennej!