FILL

Strefa Partnera

Nasi partnerzy

Aluprof

Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych.  W ofercie firmy dostępne są systemy okienno-drzwiowe, fasadowe, rolet i bram oraz stalowe. Nowoczesne parki maszynowe oraz własne lakiernie pozwalają przedsiębiorstwu na pełną niezależność i elastyczność rynkową.

Odwiedź stronę

Mobilus

Firma Mobilus MOTOR specjalizuje się w produkcji i dystrybucji siłowników rurowych do rolet, markiz i bram oraz akcesoriów związanych
z szeroko rozumianymi osłonami przeciwsłonecznymi. W ciągu kilkuletniej działalności firma Mobilus gruntownie poznała rynek i potrzeby klientów, co pozwoliło zająć im wiodącą pozycję wśród dostawców na rynku krajowym. Nadzór jakościowy produktów pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców.

Odwiedź stronę

Somfy

Somfy towarzyszy milionom użytkowników na całym świecie, sprawiając, że ich życie staje się wygodniejsze i bardziej bezpieczne każdego dnia. Od 50 lat tworzą nowe i zrównoważone rozwiązania automatyki domowej i smart home. Produkty Somfy są projektowane przez ekspertów o rozległej wiedzy z zakresu najnowszych technologii. Gwarancją jakości, wydajności i długotrwałości rozwiązań firmy Somfy są rygorystyczne procedury zgodnie z którymi wszystkie produkty poddawane są regularnym badaniom, kontroli, jak i weryfikacji.

Odwiedź stronę

Inel

Początek działalności firmy Inel przypada na rok 1986. Wieloletnia obecność na rynku polskim pozwoliła firmie Inel stanąć w jednym szeregu z najlepszymi producentami systemów sterujących pracą napędów do rolet, bram, oraz żaluzji. Wyróżnieniu podlega fakt, iż wszystkie proponowane systemy sterowania rolet i bram zostały skonstruowane w firmie Inel w Polsce. Do ich wyrobu wykorzystywane są najlepsze części i podzespoły, korzystając z produktów znanych i cenionych na całym świecie marek. Inwestycja w wysokiej jakości części gwarantuje niezawodne działanie produktów.

Odwiedź stronę

Came

Trwająca 60-letnia pasja i inwestycje w nowe technologie w branży automatyki domowej i budowlanej pozwoliła firma CAME stać się marką wiodącą i globalnym partnerem w zakresie integracji rozwiązań opracowanych z myślą o automatyzacji kontrolowania i zabezpieczania przestrzeni mieszkalnych, publicznych i miejskich. Technologia firmy Came staje się strategią dla definiowania nowego sposobu myślenia i życia w przyszłości.

Odwiedź stronę

Liderpool

Liderpool jest polskim producentem przykryć basenowych. Do gamy produktów należą rolety basenowe, przykrycia bezpieczne i przykrycia zimowe.
Firma została założona w 2011 roku w Witkowie koło Poznania (Polska).  Przykrycia basenowe produkowane przez LIDERPOOL są cenionym produktem eksportowym w Unii Europejskiej. Wiedza zdobyta na przestrzeni ostatnich lat, jest ważnym warunkiem osiągania aktualnego sukcesu firmy.

Odwiedź stronę

Selt

Firma SELT SUN PROTECTION SYSTEMS działa na rynku od 1980 roku. Specjalizuje się w produkcji systemów tj. pergole. Firma dostarcza swoje systemy zarówno do odbiorców krajowych w Polsce, jak i za granicą. Gwarancją jakości produktów firmy SELT są odpowiednie aprobaty techniczne, atesty ITB oraz zgodność z normami europejskimi, co poświadczają znaki CE.

Odwiedź stronę

Nesling

Firma Nesling w 2005 roku wprowadziła na dużą skalę żagle przeciwsłoneczne w Holandii. Zainspirowani żaglami przeciwsłonecznymi, które są z powodzeniem używane w Australii i Nowej Zelandii, firma stworzyła własne pojęcie zacienienia. Oprócz żagli przeciwsłonecznych linia produktów została rozszerzona o żagle wodoodporne, rolety rzymskie, rolety pionowe i materiały mocujące. Dzisiaj, 12 lat później, Nesling jest liderem na rynku produktów przeciwsłonecznych – są one dostępne w ponad 250 punktach sprzedaży w krajach Beneluksu i Europy. Nieustanny rozwój nowych produktów i zastosowań jest częścią podstawowej działalności firmy.

Odwiedź stronę

Mol

Firma Mol rozpoczęła swoją działalność w roku 1991. W miarę systematycznego rozwoju zostały wprowadzone kolejne produkty technik osłonowych – w tym markizy oraz pergole. Większość produkcji oparta jest na systemach własnej konstrukcji, zaprojektowanych przez dynamiczny zespół konstrukcyjny. Firma odpowiada na potrzeby rynku inwestycyjnego projektując rozwiązania dedykowane pod konkretne wymagania architektów czy też inwestorów.

Odwiedź stronę

Selve

Firma Selve produkuję niezawodne i wysokiej jakości napędy i sterowania do osłon przeciwsłonecznych.  Tworząc produkty, firma zawsze zwraca uwagę na intuicyjną instalację i obsługę, wysoką efektywność energetyczną produktów, jak również zwiększenie komfortu życia. Hasłem przewodnim firmy Selve jest ułatwianie życia klientów!

Odwiedź stronę

Serge Ferrari

W 1973 roku Serge Ferrari założył swoją firmę i opracował Precontraint, innowacyjny opatentowany materiał łączący wytrzymałość i odporność z niską wagą, jednocześnie zapewniający wyjątkowy stosunek wagi do parametrów mechanicznych. Lekkość materiałów otwiera nowe możliwości przed budownictwem. Architekci i projektanci otrzymują nowe możliwości, pozwalające na tworzenie bardzo odważnych kształtów i brył, jednocześnie zużywając przy tym mniej surowców i energii. Produkty zachowują swoje parametry przez długi czas, zapewniając użytkownikom komfort i bezpieczeństwo montażu.

Odwiedź stronę