FILL

Strefa Partnera

Dariusz Stolarczyk nowym przedstawicielem Polski zachodniej

Witamy nowego przedstawiciela handlowego w firmie Fill na terenie Polski zachodniej! 

Dariusz Stolarczyk to osoba z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży handlowej, specjalizująca się w wprowadzaniu nowych produktów i marek na rynek. 

Przez ostatnie lata pracował na stanowiskach menedżerskich i handlowych w branżach budowlanej, technicznej oraz medycznej. Od 2017 roku sprzedawał i wprowadzał nowe produkty techniczne i budowlane.


Między innymi pełnił funkcję Managera ds. sprzedaży w Kopalni Kruszyw, gdzie zajmował się sprzedażą i analizą rynku inwestycyjnego oraz współpracą z generalnymi wykonawcami i inwestorami. W latach 2009-2017 pracował dla Grupy ATLAS w Kopalni Gipsu i Anhydrytu KGiA Nowy Ląd, wprowadzając nowe produkty chemii budowlanej i medycznej oraz  koordynując pracę działu handlowego.

Jego atutem jest wszechstronność i umiejętność dostosowania się do różnych sektorów rynku, co potwierdzają wcześniejsze stanowiska.


Wcześniej, jako Regionalny Sales Manager w hiszpańskiej Grupie METAZINCO, odpowiadał za pozyskiwanie klientów B2B i współpracę z dystrybutorami oraz wykonawcami w branży budowlano-metalowej. Zajmował  też stanowiska doradcze techniczne ,  między innymi wprowadzając specjalistyczne lakiery do drewna  włoskiego koncernu  ICA .Jego kariera rozpoczęła się w latach 1996-2004 od sprzedaży stolarki aluminiowej, PCW i drewnianej polskich producentów. 

Cieszymy się, że dołączył do zespołu Fill, wnosząc ze sobą bogate doświadczenie i szeroką wiedzę branżową. Wierzymy, że jego umiejętności i zaangażowanie przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy.Zapraszamy do współpracy z naszym nowym przedstawicielem handlowym, który z pewnością pomoże w realizacji Waszych projektów i celów biznesowych.