FILL

Strefa Partnera

Czy warto skorzystać z rolet screen?

Zastanawiając się nad korzystnymi rozwiązaniami w naszym domu lub biurze warto rozważyć produkty, które wykonane są z najlepszej jakości materiałów oraz charakteryzują się szeroką gamą funkcjonalności. Przykładem takich produktów są rolety screen. W dzisiejszym artykule omówimy, czym są rolety screen, jakie są najważniejsze zalety i wady oraz podsumowując zastanowimy się czy warto skorzystać z tego typu produktów.

Czym są rolety screen?

Rolety screen to rodzaj osłony okiennej wykonanej z tkaniny, która pozwala na kontrolowanie natężenia światła w pomieszczeniu, a jednocześnie zapewnia prywatność i ochronę przed promieniami UV. Tkanina używana do produkcji rolet screen jest specjalnie zaprojektowana, by zapobiegać przenikaniu ciepła, co pozwala na utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniu i zmniejszenie kosztów związanych z klimatyzacją lub ogrzewaniem. Tkanina rolety jest zintegrowana z aluminiowymi prowadnicami bocznymi, dzięki czemu możesz być pewny że materiał będzie odpowiednio sztywny. Nie tylko będzie się dobrze prezentował, ale również spełni swoją funkcję jak najlepiej.

Zalety rolet screen

Istnieje wiele zalet korzystania z rolet screen. Przede wszystkim, rolety te pozwalają na regulację natężenia światła, co umożliwia dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Tkanina używana do produkcji rolet screen jest odporna na promieniowanie UV, co pozwala na zabezpieczenie wnętrza przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, a jednocześnie zapewnia ochronę przed blaknięciem mebli i wyposażenia. Ponadto, rolety screen pozwalają na zachowanie prywatności, ponieważ osoby znajdujące się na zewnątrz nie są w stanie zobaczyć wnętrza pomieszczenia.

Kolejną zaletą rolet screen jest ich funkcjonalność i łatwość w utrzymaniu czystości. Tkanina używana do produkcji rolet screen jest łatwa do czyszczenia i odparowywania, co pozwala na utrzymanie ich w czystości i higienie. Rolety te są łatwe w montażu i obsłudze, dzięki czemu mogą być instalowane w każdym pomieszczeniu.

Charakterystyka rolet screen

Charakteryzują się niesztampowym wyglądem, prostotą a zarazem funkcjonalnością. Wysoka jakość stosowanych komponentów, tkanin oraz automatyki tworzy produkt dostosowany do potrzeb klientów indywidualnych, jak również inwestorów. Wśród najważniejszych zalet rolet screen można wyróżnić między innymi:

  • Dostępność w wersji natynkowej oraz podtynkowej,
  • Możliwość lakierowania konstrukcji na dowolny kolor z palety RAL/IGP/TIGER,
  • Integralność z rozwiązaniami stosowanymi w stolarce okiennej (fasady),
  • Osiągalność wariantu wolnowiszącego,
  • Sterowanie automatyczne (przełącznik/pilot),
  • Konfiguracja produktu w ramach systemu inteligentnego domu,
  • Stosowane z powodzeniem w pergolach jako osłony boczne,

Dostępność automatyki pogodowej.

Rolety Screen znajdziesz również w Fill!

Podsumowując, rolety screen to rozwiązanie, które warto rozważyć, jeśli chcemy zwiększyć komfort życia w naszym domu lub biurze. Wychodząc naprzeciw oczekiwanion naszych klientów oferujemy produkty najwyższej jakości przy jednocześnie dobrych cenach. Skorzystaj z formularza znajdującego się na naszej stronie kontaktowej oraz złóż zapytanie odnośnie rolet screen. Przygotujemy dla Ciebie kompleksową wycenę specjalnie dostosowaną do Twoich potrzeb.